nowe wersje wagonów osobowych typu Y

10.10.2019

Chcieliśmy zaprezentować nowe wersje jednego z najlepiej wykonanych wagonów osobowych polskiej konstrukcji.  Są to wagony:

- wagon 10 przedziałowy 2 klasy

- wagon kuszetka z łóżkami oraz siedzeniami do samodzielnego montażu (wersja dzienna wagonu)

- wagon barowy

- wagon 1/2 klasy na bazie obecnego wagonu 9 przedziałowego, ale z nowym podwoziem

Tak jak w pierwszej edycji naszych modeli duży nacisk położyliśmy na detale, aby odwzorować jak najwierniej nowe wagony.   

W wagonie 2 klasy tradycyjnie siedzenia, ściany oraz półki bagażowe będą w innych kolorach

W kuszetce będą zamontowane łóżka, natomiast siedzenia z uwagi na fakt, że były one wykorzystywane bardzo rzadko dodamy do woreczka dla samodzielnego montażu. Siedzenia są wykonane specjalnie dla modelu kuszetki ponieważ różnią się one od typowych siedzeń w wagonie 2klasy.   Dodatkowo, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wygląd przedziału kuszetki dodaliśmy metalowe drabinki.  Drabinki są oparte o łóżka ponieważ z moich podróży kuszetkami w większości przypadków były one w takiej pozycji. Nie będzie też najmniejszego problemu, żeby zamontować drabinkę w innej pozycji ponieważ jest ona z blaszki.

Wagon barowy niedługo dostanie wnętrze i będzie ono również bardzo dobrze odwzorowane. W Przedziałach znajdą się łóżka dla załogi oraz przedział magazyn na żywność.

Wagon 1/2kl będzie posiadał zróżnicowane siedzenia w 1 oraz 2klasie w innym kolorze.

W pierwszej kolejności chcemy wydać wagon kuszetkę w 3 różnych wariantach malowań. W następnej kolejności będą wagony 2 klasy oraz 1/2klasy, tak aby można było już złożyć składy z naszych wagonów.

Wagony będzie można zakupić również w wersji z oświetleniem. Listwa oświetleniowa będzie z gniazdem dekodera. Będzie też dostępna do zakupu jako samodzielny element do montażu.

Tak jak poprzednio każdy nasz model będzie posiadał odbieraki prądu w wózkach jezdnych. Jest to duże udogodnienie przy montażu oświetlenia.

Zapraszam do zdjęć poniżej:

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

ul. Wandy 14/16 lok. 1a 
53-320 Wrocław

+48 793 329 141

* Pola wymagane

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).