O nas

Firma zaczęła  w 2011r. od produkcji seryjnej pierwszego typowego polskiego modelu - wagonu osobowego typu 101A  potocznie zwanego "Ryflakiem".
Było to Naszym marzeniem aby stworzyć wagon w którym większość dzisiejszych modelarzy kolejowych spędziła młodzieńcze lata dojeżdżając do szkoły, pracy, rodziny. 
Za swój model otrzymaliśmy wyróżnienia m.in Model Roku  oraz pochwały jako, że pierwsi w Polsce podjęliśmy się masowej produkcji modeli kolejowych.

Od 2012r. zaczęliśmy również produkcję modeli w różnych skalach dla firm prywatnych pod specjalne zamówienia. W swoim portfolio posiadamy różne modele produkowane dla takich m.in takich jak: PESA Bydgoszcz S.A., Wojskowa Akademia Techniczna, PIT Radwar, KZN Bieżanów, MAV, GW Train Regio, MAV KFT, NDConLogic.  Są to modele przeznaczone na targi, pokazy, wystawy, sympozja oraz jako gadżety reklamowe Modele takie posiadają oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne zmieniające się cyklicznie, które jest sterowane z mikrokontrolera. Wspierają one mocno pokazy i wzbogacają  wszelkiego rodzaju prezentacje firm. 

Pod koniec 2014r zaprojektowaliśmy (na podstawie zdjęć)  i zbudowaliśmy model zmodernizowanego pociągu elektrycznego EZT EN57 dla ZNTK Mińsk Mazowiecki.

Obecnie posiadamy duże doświadczenie w budowie modeli a także dioram i makiet kolejowych do nich. 
Możemy wykonać praktycznie każdy dowolny model na zamówienie.

Z roku na rok staramy się poszerzyć naszą ofertę o kolejne modele seryjne ale także podejmujemy się kolejnych zamówień modeli prezentacyjnych dla firm. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

ul. Wandy 14/16 lok. 1a 
53-320 Wrocław

+48 793 329 141

* Pola wymagane

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).